MOVit Energy Lipozomální Vitamín C 1000 mg Premium 250 ml

Exkluzivní výrobek MOVit Energy Lipozomální Vitamín C 1000 mg Premium 250 ml od populární značky MOVIt Energy s.r.o. získáte tady teď ve slevě! Nyní lze objednat jen za 399 Kč
Cena: 399 Kč

Lipozomální technologie = nejúčinnější a nejrychlejší vstřebávání!

Lipozomální vitamín C má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že tekutý vitamín C je obalen fosfolipidovými nanobublinkami tzv. lipozomy.
Lipozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk.
Vitamín C je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě je velmi dobře vstřebatelný, až ve dvacet krát větších dávkách než vitamín C, np. ve formě tablet. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek. Jako antioxidant podporuje imunitní systém a chrání buňky před oxidativním stresem. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Podporuje vstřebávání železa.

Dávkování: 10 ml denně. Před použitím protřepat. Doporučujeme rozředit ve 200 ml vody. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. V denní dávce 10 ml: kyselina L-askorbová (vitamín C) 1000 mg 1250% referenční hodnota příjmu

Složení: čištěná voda, kyselina L-askorbová (Vitamín C), emulgátor (slunečnicový lecitin), konzervační látka (sorban draselný)

Upozornění: není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Skladování: ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladovat v chladničce a spotřebujte do 1 měsíce. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Minimální trvanlivost: do data uvedeného na obalu.

Výrobce: Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, 18600 Praha – www.movitenergy.cz

Doplněk stravy
čištěná voda, kyselina L-askorbová (Vitamín C), emulgátor (slunečnicový lecitin), konzervační látka (sorban draselný)

Další produkty z kategorie Doplňky stravy

Další produkty od výrobce MOVIt Energy s.r.o.


Top