MOVit VITAMIN K2 120 μg + D3 1000 I.U. 25 μg 60 kapslí

Akční a ve slevě kus MOVit VITAMIN K2 120 μg + D3 1000 I.U. 25 μg 60 kapslí od značky MOVIt Energy s.r.o. najdete zrovna opravdu levně. Cena od 299 Kč
Cena: 299 Kč

Vitamin K2 v aktivní formě menachinonu (MK7) přispívá k udržení normálního stavu kostí a normální srážlivosti krve.
Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, svalů, kostí a zubů. Umožňuje správné vstřebávání vápníku.
Vitamin D hraje velmi důležitou roli v podpoře imunity. Bylo prokázáno, že u velké části populace často chybí, zvláště v období nízké sluneční intenzity. Doporučuje se doplňovat jej zejména ve středním a vyšším věku, ženám v menopauze a po ní, osobám s nadváhou a obezitou, těhotným, kojícím ženám a lidem žijícím ve znečištěném životním a pracovním prostředí.

Aktivní látka | Hmotnost v 1 cps. | RHP v 1 cps.*
Vitamin K2 | 120 μg | 160 %
Vitamin D3 | 25 μg | 500 %
*referenční hodnota příjmu v 1 kapsli

Složení: plnidlo – mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka – stearan hořečnatý, vitamin K (menachinon) 120 μg, vitamin D3 (cholekalciferol) 25 μg, želatinová kapsle (želatina, barvivo – oxid titaničitý).

Doporučené denní dávkování:
1 kapsle denně, důkladně zapít tekutinou

Upozornění:
Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Hmotnost: 19,8 g

Skladování:
Skladujte v suchu a temnu, mimo přímé sluneční světlo nebo reflektory při teplotě od 4 do 25 °C.
plnidlo – mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka – stearan hořečnatý, vitamin K (menachinon) 120 μg, vitamin D3 (cholekalciferol) 25 μg, želatinová kapsle (želatina, barvivo – oxid titaničitý).

Další produkty z kategorie Doplňky stravy

Další produkty od výrobce MOVIt Energy s.r.o.


Top