MOVit Zinek Chelát 15 mg 90 tablet

Tento velmi oblíbený kus MOVit Zinek Chelát 15 mg 90 tablet od populární značky MOVIt Energy s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás opravdu výhodně. Akční ceny již od 149 Kč
Cena: 149 Kč

ZINEK S VYSOKOU BIODOSTUPNOSTÍ
Zinek ve formě bis-glycinátu je výborně vstřebatelná forma zinku s vysokou biodostupností ve srovnání s běžnými formami zinku.

IMUNITA, VLASY-KŮŽE-NEHTY, OČI, METABOLISMUS, PLODNOST
• vysoká biodostupnost
• vysoká vstřebatelnost
• proniká spolehlivě do buněk
• bez inaktivace složkami potravy
• nedráždí žaludek

Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, podporuje normální kognitivní funkce, plodnost a reprodukci, přispívá k normální syntéze bílkovin, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, vitaminu A.

Složení – 1 tableta: Zinek 15 mg

Složení: hydrogenfosforečnan vápenatý (plnidlo), bis-glycinát zinku, mikrokrystalická celulóza a hypromellosa (plnidla), protispékavé látky : croscarmellosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý. Potahové látky: hypromellosa, oxid titaničitý, PVA, PEG 4000, polydextróza, mastek.

Dávkování: 1 tableta denně, důkladně zapít tekutinou

Upozornění: Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Hmotnost obsahu: 19,8 g

Skladování: v suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C.

Minimální trvanlivost: do data uvedeného na obalu.

Výrobce: Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, 18600 Praha – www.movitenergy.cz

Doplněk stravy hydrogenfosforečnan vápenatý (plnidlo), bis-glycinát zinku, mikrokrystalická celulóza a hypromellosa (plnidla), protispékavé látky : croscarmellosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý. Potahové látky: hypromellosa, oxid titaničitý, PVA, PEG 4000, polydextróza, mastek.

Další produkty z kategorie Doplňky stravy

Další produkty od výrobce MOVIt Energy s.r.o.


Top